Dołącz do Klubu
Logowanie
Połącz przez
Logo Klub Nieruchomości pierwszy polski klub zakupowy w branży nieruchomości

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Klub Nieruchomości?

Jesteśmy pierwszym w Polsce Klubem zakupowym w branży nieruchomości. Miejscem, w którym każdy dom czy mieszkanie jest objęte specjalną promocją. Członkostwo w Klubie pozwala uzyskać atrakcyjne zniżki i rabaty na usługi związane z zakupem i wykończeniem wymarzonej nieruchomości. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi deweloperami, a nasi specjaliści działają w sposób etyczny i odpowiedzialny oraz w interesie każdego Klubowicza – są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Jak to działa?

Klub działa na podobnej zasadzie jak Groupon – jest swoistym agregatem promocji. Członkowie Klubu mogą przeglądać tylko oferty specjalne zgromadzone dla nich w serwisie przez doświadczonych specjalistów do spraw nieruchomości. Dodatkowo Partnerzy Klubu oferują bezpłatną pomoc w wyborze odpowiedniego lokum, pomoc w zakresie finansowania, nieodpłatne przeprowadzenie przez proces kredytowy, rabaty na wykończenie nieruchomości oraz atrakcyjne zniżki na zakup wyposażenia lub ubezpieczenie mieszkania. Wystarczy, że należysz do Klubu, a nasi eksperci pomogą Ci niemal we wszystkim. Członkostwo w Klubie nic nie kosztuje.

Czym Klub Nieruchomości różni się od innych serwisów z ofertami nieruchomości?

Przede wszystkim podejściem do klientów, którzy szukają wymarzonego mieszkania w rozsądnej cenie. Nasz serwis działa w oparciu o wyszukiwarkę, która przedstawia tylko promocyjne oferty nieruchomości, ale członkostwo w Klubie nie opiera się wyłącznie na możliwości ich przeglądania czy rezerwowania – wystarczy, że należysz do Klubu Nieruchomości, a nasi eksperci pomogą niemal we wszystkim. Bezpłatnie przeprowadzamy naszych członków przez cały proces dotyczący zakupu.

Czy rejestracja w Klubie jest bezpłatna?

Przystąpienie do Klubu Nieruchomości nic nie kosztuje, rejestracja jest bezpłatna, a członkostwo w klubie nie niesie ze sobą żadnych ukrytych kosztów.

Czy członkostwo w Klubie jest bezpłatne? Jaka jest wysokość składki członkowskiej?

Członkostwo w Klubie Nieruchomości jest bezpłatne – dbamy o naszych Klubowiczów, dlatego współpracujący z nami eksperci nie pobierają prowizji, a my nie pobieramy składek członkowskich.

Co daje mi członkostwo w Klubie Nieruchomości?

Przede wszystkim dostęp do promocyjnych ofert zakupu nieruchomości – u nas promocje nie występują „przy okazji”, a są przywilejem każdego Klubowicza. Z Klubem masz pewność, że nie przepłacasz i zyskujesz dodatkowe wsparcie. Nasi Partnerzy oferują bezpłatną pomoc w wyborze odpowiedniego lokum, pomoc w zakresie finansowania, czy nieodpłatne przeprowadzenie przez proces kredytowy. Dodatkowo, dla członków Klubu, dostępne są liczne rabaty na zaprojektowanie i wykończenie wnętrz oraz atrakcyjne zniżki na zakup wyposażenia lub ubezpieczenie mieszkania.

Przejdź do Karty Klubowicza

Czy pobieracie prowizję za transakcję?

Nie pobieramy prowizji od członków naszego Klubu. Wszystkie transakcje, które zawierane są za pośrednictwem Klubu Nieruchomości są zwolnione z jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Jakie oferty u Was znajdę?

W Klubie Nieruchomości znajdziesz tylko aktualne i wyłącznie promocyjne oferty nieruchomości z rynku pierwotnego. Każda prezentowana w serwisie nieruchomość objęta jest przynajmniej jedną z naszych autorskich promocji.

Dla szukanej miejscowości nie mogę znaleźć żadnej oferty promocyjnej

To nie znaczy, że nic dla Ciebie nie mamy! Dołącz do naszego Klubu i/lub (jeśli jesteś już jego członkiem) – zapisz swoje preferencje w wyszukiwarce na stronie głównej, a my poszukamy nieruchomości w wybranym regionie specjalnie dla Ciebie.

Aby mieć pewność, że oferta, którą przygotujemy spełni Twoje oczekiwania, zostaw nam w panelu użytkownika numer telefonu – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, aby poznać dokładne kryteria poszukiwanej przez Ciebie nieruchomości. Jeśli zależy Ci na czasie możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio.

Jak zapisać kryteria wyszukiwania?

Aby zapisać kryteria wyboru interesujących Cię nieruchomości wystarczy po ich wprowadzeniu w wyszukiwarce, na stronie głównej, wcisnąć przycisk „zapisz kryteria”. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmian w wybranych wcześniej ustawieniach!

Co mi da zapisanie kryteriów wyszukiwania?

Dzięki wprowadzeniu i zapisaniu swoich preferencji możesz mieć pewność, że wyświetlimy Ci tylko dopasowane do podanych kryteriów, promocyjne oferty. Zawsze, kiedy pojawią się nowe nieruchomości spełniające Twoje oczekiwania dostaniesz od nas wiadomość dzięki czemu będziesz z promocjami na bieżąco.

O co chodzi z „inteligentnym dopasowaniem”?

Inteligentne dopasowanie, to rodzaj sortowania, który umożliwia wyszukiwanie dla Ciebie ofert, które są najbardziej zbliżone do Twoich preferencji. Nasza wyszukiwarka zapamięta „ulubione” oferty i historie przeglądania, co pozwoli wyświetlać Ci promocje według interesujących Cię wcześniej kryteriów.

Z czym wiąże się rezerwacja nieruchomości?

Rezerwacja jest wstępną deklaracją zakupu nieruchomości za pośrednictwem Klubu, ale nie jest to forma wiążąca. Zarezerwowanie wybranej oferty spowoduje kontakt ze strony naszego eksperta, który potwierdzi status rezerwacji i umówi spotkanie z deweloperem. Jeśli w trakcie procesu zmienisz zdanie usuniemy rezerwację z systemu, co nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Czy za zrezygnowanie z zarezerwowanej nieruchomości przewidziane są kary?

Rezerwacja nieruchomości za pośrednictwem Klubu nie jest wiążąca dla żadnej ze stron. Jeśli zmienisz zdanie nasz specjalista anuluje dokonaną rezerwację.

Na jakim etapie muszę zapłacić za usługi Klubu?

Klub Nieruchomości opiera się na współpracy z partnerami, którzy nie pobierają opłat za świadczone przez siebie usługi. Klubowicze mogą bez obaw o ukryte koszty korzystać ze wszystkich członkowskich przywilejów – szerokiego wyboru promocyjnych ofert, zniżek, bonów i rabatów dostępnych w zakładce „Karta Klubowicza” oraz z bezpłatnej pomocy specjalistów ds. nieruchomości i ekspertów kredytowych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Napisz do nas:

Jeśli szukasz naszego regulaminu, znajdziesz go tutaj.

Zarejestruj się, oznacz kryteria interesujących Cię nieruchomości i otrzymuj bieżące informacje o najnowszych okazjach i promocjach. ×

Aby otrzymywać regularnie informacje na temat mieszkań odpowiadających Twoim oczekiwaniom, aktualnych wydarzeń z rynku nieruchomości i atrakcyjnych rabatach od naszych partnerów - ustaw alert dla nowych ofert według własnych preferencji:

Twoje dane kontaktowe

Rozmowa ze specjalistą×

Masz pytania? ×

Zadzwoń: +48 884 043 056

Lub zostaw swój numer, a nasz specjalista się z Tobą skontaktuje:

Chcesz spotkać się z naszym ekspertem? ×

Zadzwoń i umów spotkanie z naszym specjalistą:
+48 884 043 056

lub podaj szczegóły do umówienia spotkania:

Pomoc ×

PIERWSZY POLSKI KLUB ZAKUPOWY NIERUCHOMOŚCI

 

 

Witaj w Klubie Nieruchomości!

Jeśli szukasz najlepszych ofert to dobrze trafiłeś!
U nas znajdziesz nieruchomości
wyłącznie w promocyjnej cenie!

 

Jeśli się śpieszysz, zostaw nam kontakt do siebie, a zajmiemy się wszystkim!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz czego szukasz, a my poszukamy za Ciebie!
Dla Klubowiczów nasza pomoc jest bezpłatna. Nie pobieramy też prowizji od transakcji!

Zarejestruj się i napisz do nas zostawiając swój numer telefonu, a zadzwonimy ustalić istotne dla Ciebie szczegóły!


Jeśli lubisz "poszperać" skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Jako Klubowicz oferty możesz przeglądać za każdym razem korzystając z wyszukiwarki, lub upraszczając proces -
wystarczy, że po użyciu wyszukiwarki zapiszesz wybrane kryteria! Możesz zapisać ich wiele.

Każdy Klubowicz chcąc dostawać oferty jeszcze lepiej dopasowane do swoich potrzeb, wystarczy, że wejdzie do panelu Klubowicza i ustawi szczegółowe kryteria wyszukiwania. Wyświetlimy wówczas nieruchomości wybrane specjalnie na podstawie wszystkich zapisanych przez niego kryteriów oraz historii działań (polubień, rezerwacji, wyszukań). Wystarczy kliknąć "Promocje dla Ciebie" w górnym menu - widoczne po zalogowaniu.

Pomoc