Dołącz do Klubu
Logowanie
Połącz przez
Logo Klub Nieruchomości pierwszy polski klub zakupowy w branży nieruchomości

Zarejestruj się, oznacz kryteria interesujących Cię nieruchomości i otrzymuj bieżące informacje o najnowszych okazjach i promocjach. ×

Aby otrzymywać regularnie informacje na temat mieszkań odpowiadających Twoim oczekiwaniom, aktualnych wydarzeń z rynku nieruchomości i atrakcyjnych rabatach od naszych partnerów - ustaw alert dla nowych ofert według własnych preferencji:

Twoje dane kontaktowe

Rozmowa ze specjalistą×

Masz pytania? ×

Zadzwoń: +48 884 043 056

Lub zostaw swój numer, a nasz specjalista się z Tobą skontaktuje:

Chcesz spotkać się z naszym ekspertem? ×

Zadzwoń i umów spotkanie z naszym specjalistą:
+48 884 043 056

lub podaj szczegóły do umówienia spotkania:

Pomoc ×

Potrzebujesz pomocy?

1. Wyszukiwanie nieruchomości
a) Zmiana widoku wyników wyszukiwania
b) Sortowanie wyników wyszukiwania
2. Zapisywanie kryteriów wyszukiwania

a) Co daje zapisanie kryteriów
3. Dla podanych kryteriów system nie znajduje ofert

Wyszukiwanie nieruchomości

W naszym systemie masz możliwość wyszukiwania ofert nieruchomości korzystając z wyszukiwania na mapie oraz wyszukiwania klasycznego.

 

 

 

 


Zmiana widoku wyników wyszukiwania

Wyszukiwanie klasyczne wyświetla wyniki w formie listy lub tzw. kafli. Przełączać widok pomiędzy listami można klikając ikony znajdujące się na pasku tuż nad wynikami wyszukiwania. Dla Twojej wygody wybrany widok zostanie zapamiętany.

Aby przełączyć widok kliknij na odpowiadającą mu ikonę znajdującą się nad wynikami wyszukiwania.Sortowanie wyników wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania są automatycznie dopasowywane do Twoich preferencji. Nasza wyszukiwarka zapamiętuje „ulubione” oferty i historie przeglądania, co pozwala nam wyświetlać Ci promocje według kryteriów, którymi już wcześniej byłeś zainteresowany.

Dodatkowo wyniki wyszukiwania możesz posortować po powierzchni (rosnąco/malejąco) klikając w strzałki.

Zapisywanie kryteriów wyszukiwania

Aby zapisać kryteria wyboru interesujących Cię nieruchomości wystarczy po ich wprowadzeniu w wyszukiwarce, na stronie głównej, wcisnąć przycisk „zapisz kryteria” lub wejść w panel użytkownika (w prawym górnym rogu) i tam ustawić swoje preferencje w zakładce „kryteria wyszukiwania”.

Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmian w wybranych wcześniej ustawieniach!


Co daje zapisanie kryteriów

Dzięki wprowadzeniu i zapisaniu swoich preferencji możesz mieć pewność, że wyświetlimy Ci tylko dopasowane do podanych kryteriów, promocyjne oferty. Zawsze, kiedy pojawią się nowe nieruchomości spełniające Twoje oczekiwania dostaniesz od nas wiadomość dzięki czemu będziesz z promocjami na bieżąco.

Aby szybko zobaczyć wybrane dla Ciebie nieruchomości wystarczy, że klikniesz w górnym menu "Promocje dla Ciebie".


Dla podanych kryteriów system nie znajduje ofert

To nie znaczy, że nic dla Ciebie nie mamy! Dołącz do naszego Klubu i/lub (jeśli jesteś już jego członkiem) – zapisz swoje preferencje w wyszukiwarce na stronie głównej, a my poszukamy nieruchomości specjalnie dla Ciebie.

Aby mieć pewność, że oferta, którą przygotujemy spełni Twoje oczekiwania, zostaw nam w panelu użytkownika numer telefonu – nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby poznać dokładne kryteria poszukiwanej przez Ciebie nieruchomości. Jeśli zależy Ci na czasie możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio kliknij po kontakt do doradcy.

 

Pomoc