Dołącz do Klubu
Logowanie
Połącz przez
Logo Klub Nieruchomości pierwszy polski klub zakupowy w branży nieruchomości

Zarejestruj się, oznacz kryteria interesujących Cię nieruchomości i otrzymuj bieżące informacje o najnowszych okazjach i promocjach. ×

Aby otrzymywać regularnie informacje na temat mieszkań odpowiadających Twoim oczekiwaniom, aktualnych wydarzeń z rynku nieruchomości i atrakcyjnych rabatach od naszych partnerów - ustaw alert dla nowych ofert według własnych preferencji:

Twoje dane kontaktowe

Rozmowa ze specjalistą×

Masz pytania? ×

Zadzwoń: +48 884 043 056

Lub zostaw swój numer, a nasz specjalista się z Tobą skontaktuje:

Chcesz spotkać się z naszym ekspertem? ×

Zadzwoń i umów spotkanie z naszym specjalistą:
+48 884 043 056

lub podaj szczegóły do umówienia spotkania:

Pomoc ×

Tutaj możesz zobaczyć nieruchomości spełniające Twoje kryteria pogrupowane inwestycjami umieszczone na mapie. Strona jest podzielona na dwie części: lewą - ze szczegółami nieruchomości (w widoku kafli lub listy) oraz prawą - z mapą.

Po lewej stronie wyświetlają się szczegóły nieruchomości pogrupowane według inwestycji. Jeśli chcesz wyświetlić oferty promocyjne nieruchomości dla konkretnej inwestycji, wystarczy, że klikniesz w odpowiedni znacznik na mapie. Dla pobliskich inwestycji znaczniki się grupują, a ich liczba wyświetlana jest na znaczniku grupy.Mapa odświeża się automatycznie po jej przesunięciu, przybliżeniu [+] / oddaleniu [-].

Pomoc