Dołącz do Klubu
Połącz przez
Logo Klub Nieruchomości pierwszy polski klub zakupowy w branży nieruchomości

O Klubie

CHCIAŁBYŚ, ABY WYMARZONE M ZNALAZŁO SIĘ SAMO?

Jesteśmy dla Ciebie! Wystarczy, że zarejestrujesz się w Klubie zostawiając swój numer telefonu, a resztę - zupełnie bezpłatnie - Klub zrobi za Ciebie!

Klubowy doradca wykona za Ciebie większość czynności - wystarczy, że przekażesz mu swoje preferencje. Nasz ekspert znajdzie wymarzoną nieruchomość, pomoże w wyborze dogodnej formy finansowania, przygotuje wszystkie wnioski kredytowe i załatwi wszelkie formalności z deweloperem.

PROMOCJE W STANDARDZIE

Z nami oszczędzisz również pieniądze! Jesteśmy pierwszym polskim klubem zakupowym w branży nieruchomości, więc wszystkie nasze oferty są objęte promocjami – które się ze sobą łączą!

U nas znajdziesz takie oferty jak:

Zobacz więcej ofert

CHCESZ SZUKAĆ SAMODZIELNIE?

Nie ma problemu. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Uprzedzamy jednak, że niektóre oferty trafiają do Klientów korzystających z usług doradców zanim zdążymy dodać je do systemu – jeśli więc promocja będzie limitowana, to oni będą mieli do nich priorytetowy dostęp!

Gdy zmienisz zdanie, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi doradcami i uzyskać bezpłatną pomoc.

JAKIE PROMOCJE MOŻESZ U NAS ZNALEŹĆ?

• Sprzedaż Flash

Umożliwia Ci zakup nieruchomości w bardzo atrakcyjnej cenie, ale tylko w ustalonym przez dewelopera terminie (np. 2 dni lub tydzień) - dostępna dla tych, którzy pierwsi dokonają rezerwacji.

• Kody Rabatowe

Pozwalają na zakup mieszkania ze specjalnym rabatem ustalonym przez dewelopera, niedostępnym w żadnej innej ofercie. Bądź z kodami na bieżąco.

• Okazje Zakupowe

Możesz dokonać zakupu nieruchomości w wyjątkowo okazyjnych okolicznościach, np. 2 pokoje w atrakcyjnej cenie lub miejsce w garażu podziemnym gratis.

• Akcje Sprzedażowe

Zaproszenia na specjalne wydarzenia organizowane przez dewelopera, które przynoszą Ci dodatkowe - niedostępne dla innych - korzyści.

• Przedsprzedaż

Umożliwia Ci rezerwację nieruchomości w inwestycji będącej jeszcze na etapie projektu. Idealna jeśli jesteś zdecydowany co do parametrów, ale potrzebujesz czasu na skompletowanie niezbędnych dokumentów i środków na zakup.

• Złap Sąsiada

Zbierz przyjaciół lub rodzinę - ta opcja pozwala na grupowe negocjowanie cen z deweloperem w wypadku, kiedy 2 lub więcej osób jest zainteresowanych mieszkaniami w tej samej inwestycji.

• Klubowe Bonusy

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe zniżki, promocje i rabaty na produkty oraz usługi związane z kupnem i urządzaniem mieszkania!

• Mieszkanie Dla Młodych

Nieruchomości objęte rządowym programem MDM, w ramach którego możesz uzyskać nawet 30% dofinansowania na zakup swojego pierwszego mieszkania lub domu.

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub napisz do nas:

biuro@klubnieruchomosci.pl

Możesz też zobaczyć listę najczęściej zadawanych pytań

FAQ

Zarejestruj się, oznacz kryteria interesujących Cię nieruchomości i otrzymuj bieżące informacje o najnowszych okazjach i promocjach. ×

Aby otrzymywać regularnie informacje na temat mieszkań odpowiadających Twoim oczekiwaniom, aktualnych wydarzeń z rynku nieruchomości i atrakcyjnych rabatach od naszych partnerów - ustaw alert dla nowych ofert według własnych preferencji:

Twoje dane kontaktowe

Rozmowa z doradcą×

Masz pytania? ×

Zadzwoń: +48 884 043 056

Lub zostaw swój numer, a doradca się z Tobą skontaktuje:

Chcesz spotkać się z doradcą? ×

Zadzwoń i umów spotkanie z doradcą: +48 884 043 056

lub podaj szczegóły do umówienia spotkania:

Pomoc ×

PIERWSZY POLSKI KLUB ZAKUPOWY NIERUCHOMOŚCI

Witaj w Klubie Nieruchomości!

Jeśli szukasz najlepszych ofert to dobrze trafiłeś!
U nas znajdziesz nieruchomości
wyłącznie w promocyjnej cenie!

Jeśli się śpieszysz, zostaw nam kontakt do siebie, a zajmiemy się wszystkim!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz czego szukasz, a my poszukamy za Ciebie!
Dla Klubowiczów nasza pomoc jest bezpłatna. Nie pobieramy też prowizji od transakcji!

Zarejestruj się i napisz do nas zostawiając swój numer telefonu, a zadzwonimy ustalić istotne dla Ciebie szczegóły!

Jeśli lubisz "poszperać" skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Jako Klubowicz oferty możesz przeglądać za każdym razem korzystając z wyszukiwarki, lub upraszczając proces -
wystarczy, że po użyciu wyszukiwarki zapiszesz wybrane kryteria! Możesz zapisać ich wiele.

Każdy Klubowicz chcąc dostawać oferty jeszcze lepiej dopasowane do swoich potrzeb, wystarczy, że wejdzie do panelu Klubowicza i ustawi szczegółowe kryteria wyszukiwania. Wyświetlimy wówczas nieruchomości wybrane specjalnie na podstawie wszystkich zapisanych przez niego kryteriów oraz historii działań (polubień, rezerwacji, wyszukań). Wystarczy kliknąć "Promocje dla Ciebie" w górnym menu - widoczne po zalogowaniu.

Pomoc